top of page
kredo_kampanya-02.png

Logo & Kurumsal Kimlik

Hikayenizi, vizyonunuzu ve özel yanlarınızı yansıtan kurumsal kimliğinizi tasarlıyoruz. Kurum kimliğinizi tasarlarken, çıkan sonucun zihinlerde kalmasına önem veriyoruz.

Web Tasarımı

Ürün veya hizmetlerinizi en iyi biçimde yansıtmanız için arayüzü anlaşılır, kimliğinize uygun, mobil cihazlarla uyumlu ve SEO dostu bir web sayfası oluşturuyoruz.

Ambalaj Tasarımı

Bir ürünü tasarlamak kadar basılmasındaki teknik de önemlidir. Çok iyi bir tasarımın baskıdan sonra nasıl heba olduğunu görmüşsünüzdür. 20 yıllık tecrübe ile geliştirdiğimiz tüm baskı öncesi ve sonrası tasarımların raftaki duruşuna kadarki sürecini yönetiyoruz.

İç ve Dış Mekan Görsel Tasarım

İç ve dış mekan görsel  görünümünü planlamak için kullanılan bir tasarım disiplinidir. Mekanların fonksiyon ve estetik ihtiyaçlarını bir araya getiriyoruz.

Sosyal Medya

Markanızı en doğru şekilde hedef kitlenize ulaştırabilmeniz için, sosyal medya sitelerindeki trendleri takip ederek en verimli yöntemlerle içerik geliştirip pazarlama planınızı tasarlıyor ve marka ulaşımınızı ve etkileşiminizi bütünleşik sosyal medya hizmetlerimizle ön plana çıkarıyoruz.

bottom of page